محصولات

طراحی و اجرای هواکش های صنعتی

هواکش ها برای تهویه هوای محیط کارگاه و کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند تا هوای آلوده را با هوای تازه جایگزین کنند. هوا کش ها انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان هواکش های پروانه ای ، پره محور ، گریز از مرکز و لوله محور را نام برد.

تهویه هوا موضوعی است که از گذشته تا کنون بسیار به آن توجه شده است و انسان همواره سعی داشته راه حلی برای جابجایی هوا پیدا کند به طور مثال در گذشته با قرار دادن راه هایی برای ورود و خروج هوا در یک محل تهویه به صورت طبیعی انجام می شده است اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی استفاده از انواع هواکش صنعتی و خانگی گسترش یافته است.

به علت آن که هوای پاک در محیط کارخانه از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین هواکش های صنعتی نیز به عضوی جدایی ناپذیر در سوله ها و کارخانه ها تبدیل شده اند زیرا با انجام فعالیت ها و عملیات شیمیایی  آلاینده هایی در محیط ایجاد شوند که برای سلامتی افراد مضر است بنابراین وجود هواکش صنعتی در این اماکن لازم است.

هواکش یا فن صنعتی  دستگاهی است برای تهویه هوا در واحدهای مختلف کارگاهی و کارخانه ای . در واقع قابلیت جابه جایی هوای آلوده به گاز و دود را با هوای تازه و تمیز دارد ، هواکش های صنعتی دارای یک الکتروموتور ، پروانه و قاب یا محفظه می باشد همچنین قدرت موتور در هواکش صنعتی براساس نیاز طراحی می شود زیرا باید قابلیت جابه جایی حجم بیشتری از هوا را داشته باشد.

به طور کلی فن ها بر اساس مسیر ورود جریان هوا به سه دسته فن محوری ، فن گریز از مرکز و فن متقاطع تقسیم می شوند که انواع هواکش صنعتی در دسته فن های محوری قرار می گیرند. .

در کارگاه تولیدی و صنعتی انواع هواکش های صنعتی در مدل های مختلف و با قدرت های متفاوت تولید می شوند و کارفرمایان می توانند علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه خود در انتخاب شکل ظاهری هواکش ، متناسب با محلی که قرار است از این تهویه ها استفاده نمایند و موتورهایی با قدرت های متفاوت را انتخاب کنند برای طراحی انواع هوا کش ها اطلاعات کافی در رابطه با نحوه نصب آنها ، میزا سروصدایی که ایجاد می کنند و همچنین درجه حفاظت و مقاومت آنها در برابر رطوبت و گرد و غبار را در نظر میگیریم تا بتوانیم محصول مورد نظر را به درستی تولید کنیم.

برای خرید هواکش صنعتی و یا اطلاع از قیمت هواکش صنعتی با ما تماس بگیرید.

نیازمند نیروی متخصص در زمینه ساخت و نصب کانال می باشیم . در صورت تمایل با شماره تلفن های 09122126676 | 02155509685 | 02155509877 تماس حاصل فرمایید.

09122126676

Call Now Buttonتماس با کانال سازی