محصولات

سایر محصولات

هود صنعتیکارگاه تولیدی و صنعتی نیکوکار طراح و مجری کولرهای صنعتی بقل زن و بالا زن دو موتوره برای سوله ها و کارگاه های صنعتی ، انواع فلاشینگ ، عایق کاری و ورق کاری لوله های صنعتی (موتورخانه ها ، پالایشگاه ها و ….) و انواع مخازن و دیگ های بخار . تامین و تعمیر قطعات هواساز ها و پکیج های صنعتی.

در مجتمع های مسکونی و ساختـمان های پر تراکم حمل زبالـه ها بصورت دسـتی موجب پخش زباله ها و ایجاد بوی نامطبوع و همچنیـن تولید میکروب های بیماری زا می شود. این امر در مجتمع های ساختمانی پیشرفته با سیستم های شوتیـنگ زباله جایگزین شده است. این روش در واقع یک روش مکانـیره برای جمع آوری زباله های ساختـمان است که برای راحتی ساکنان و البـته رعایت بهداشت بسـیار مناسب می باشد.

هود های صنعتی وظیفه دریافت هوای آلوده از محیط کار را دارند. كار اصلی هود تامين گسترده اي از مكش هوا براي دريافت موثر و انتقال آن به درون هود مي باشد. هود ها انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان هودهای محصور کننده و هودهای بیرونی را نام برد ما برای طراحی هود های صنعتی فاکتورهای سرعت هوا و جریان هوا را در نظر میگیریم و صافی ها و غبار گیرها را بر اساس غلظت آلاینده ها و کارایی و خصوصیات آلاینده در نظر می گیریم.

سانترفیوژ یکی از پرکاربردترین ابزار های صنعتی تصفیه کننده هوا می باشد و کاربرد آن برای زدودن گرد و غبار از هوا می باشد . فن ها نیز خود از تولید کنندگان آلودگی صوتی می باشند به همین منظور از سایلنسر یا صدا گیر برای کاهش صدای فن ها استفاده می شود. هواساز ها برای تولید هوای مطبوع و تنظیم دمای محیط مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از بهترین ابزارهای تهویه مطبوع می باشد.

برای خرید و اطلاع قیمت جهت طراحی و اجرای انواع هود های بهداشتی و صنعتی و کانال های شوتینگ و سیکلون و سایلنسر و انواع هواساز با ما تماس بگیرید.

نیازمند نیروی متخصص در زمینه ساخت و نصب کانال می باشیم . در صورت تمایل با شماره تلفن های 09122126676 | 02155509685 | 02155509877 تماس حاصل فرمایید.

09122126676

Call Now Buttonتماس با کانال سازی