محصولات

انواع کانال هدایت هوا

انواع کانال هدایت هواکانال هدایت هوا به منظور هدایت هوای انواع دستگاه تهویه مطبوع استفاده می گردد. کانال های هدایت هوا بر اساس نیاز کارفرما در دو نوع گرد و چهارگوش و با استفاده از ورق فولاد گالوانیزه طراحی و اجرا می گردد.

کانال های هوا از لحاظ جنس به انواع کانال هوا گالوانیزه ، کانال هوا فلکسیبل پلاستیکی ، کانال هوا فلکسیبل فلزی ، کانال هوا پیش عایق شده تقسیم بندی می شود. از پرکاربردترین کانال ها که امروزه استفاده می شود می توان کانال های گالوانیزه و کانال های پیش عایق را نام برد.

ما برای طراحی و اجرای انواع کانال هدایت هوا ابعاد بهینه کانال ، امکان قرار گرفتن و نصب کانال را در ابعاد مختلف در نظر گرفته و استقرار و پایداری کانال را با توجه به فشار مورد نظر بررسی می کنیم و تقارن کانال را در نظر گرفته و حداکثر فاصله از سازه را در نظر می گیریم و برای محاسبات حجم و سرعت هوای عبوری ، طول کانال و زبری سطوح داخلی کانال را در نظر می گیریم.

ما با داشتن نیروهای متخصص و امکانات پیشرفته در کنار تجربه چندین ساله آمادگی داریم تا انواع کانال و دریچه هوا را ساخته و در بهترین کیفیت تحویل مشتریان عزیز دهیم ، محصولات ما با کمترین قیمت ممکن عرضه میشوند.

برای خرید و اطلاع قیمت جهت طراحی و اجرای انواع کانال هدایت هوا با ما تماس بگیرید.

نیازمند نیروی متخصص در زمینه ساخت و نصب کانال می باشیم . در صورت تمایل با شماره تلفن های 09122126676 | 02155509685 | 02155509877 تماس حاصل فرمایید.

09122126676

Call Now Buttonتماس با کانال سازی